Konferencja PSLE

Pomiary emisji zanieczyszczeń do powietrza

E2 Centrum Edukacji wraz z Polskim Stowarzyszeniem Laboratoriów Emisyjnych serdecznie zaprasza na:

IX edycję Warsztatów Emisyjnych

które odbędą się 6-9 listopada 2017 roku w Warszawie.

Od stycznia 2017 roku Polski Komitet Normalizacyjny publikuje nowe normy w obszarze pomiarów sprawdzających i kalibracyjnych Automatyczne Systemy Pomiarowe. Ukazanie się ich spowodowało wiele zamieszania w obszarze badań. Postawiło to przed laboratoriami akredytowanymi, przemysłem i inspekcjami wiele pytań bez odpowiedzi. Przed nami kolejne zmiany w normach, dlatego też zapraszamy wszystkie zainteresowane strony na IX Warsztaty Emisyjne, poświęcone właśnie tym zagadnieniom. Porozmawiajmy o aspektach prawnych i technicznych nowych norm, o wprowadzonych w nich zmianach, terminach ich wdrażania i akredytowania oraz o możliwościach realizacji stawianych wymagań przez przemysł i laboratoria.

Nie czekaj i zgłoś się już dzisiaj za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego formularza zgłoszeniowego, albo pobierając kartę zgłoszeniową i wysyłając ją na adres szkolenia@ce2.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń:

30 października 2017 r.

Prosimy o skorzystanie z formularza elektronicznego dostępnego pod adresem  http://www.ce2.pl/zgloszenie/ix-warsztaty-emisyjne-psle-nowe-normy-emisyjne-w-kontroli-ams-i-co-dalej/ lub prosimy o przesłanie formularza:

– na nr fax-u 81 464 42 06,

– drogą elektroniczną na adres szkolenia@ce2.pl

Kontakt:

Szczegółowych informacji organizacyjnych o konferencji udziela CE2 Centrum Edukacji:

Dział Realizacji Szkoleń – Tel.: 81 442 06 00, e-mail: szkolenia@ce2.pl

Tel. 81 442 06 01; e-mail: magda@ce2.pl

Masz pytania?

Zostaw nam numer, a oddzwonimy!

Aktualności

Ważne Informacje

Współpraca Stowarzyszenia z Polskim Komitetem Normalizacyjnym

CE2 PSLE zostało powołane na członka Komitetu Technicznego ds. Jakości powietrza Polskiego Komitetu Normalizacyjnego (KT 280). Od tego czasu nasz przedstawiciel będzie brał udział w pracach normalizacyjnych dotyczących pomiarów emisji zanieczyszczeń do powietrza. Liczymy, że przełoży się to na lepsze dostosowanie norm do realiów badań.

IX Warsztaty Emisyjne

Więcej informacji już wkrótce

Niebawem będziemy mogli powiedzieć coś więcej na ten temat, tymczasem prosze o cierpliwość.

Konferencja PSLE

Pomiary emisji zanieczyszczeń do powietrza

CE2 Centrum Edukacji wraz z Polskim Stowarzyszeniem Laboratoriów Emisyjnych serdecznie zaprasza na: IX edycję Warsztatów Emisyjnych które odbędą się 6-9 listopada 2017 roku w Warszawie.

Materiały konferencyjne

Konferencja - 16 maja 2011

Obowiązki zakładów pracy w zakresie pomiarów emitowanych zanieczyszczeń – pomiary ciągłe , okresowe , wykonywane dla potrzeb PRTR. Jaką dokumentację przekazywać do instytucji kontrolujących?

Przyjazne linki